Twee nieuwe leden versterken de MRF
Met trots verwelkomen wij Brink Metaal Recycling en Do-Metals B.V. als nieuwe leden van de MRF. Beide bedrijven zijn waardevolle toevoegingen aan ons netwerk en dragen ieder op hun eigen manier bij aan een sterke, duurzame metaalrecyclingsector.
Brink Metaal Recycling uit Emmen heeft meer dan 50 jaar ervaring in het inzamelen en verwerken van metaal. Wat begon met opa Brink die schroot ophaalde met een bakfiets, is uitgegroeid tot een modern familiebedrijf waar inmiddels de derde generatie aan het roer staat. Met een rijke historie en een blik op de toekomst levert het bedrijf een belangrijke bijdrage aan de circulaire economie.
Do-Metals B.V. uit Bergschenhoek is sinds 2018 actief binnen de metaalrecycling. Onder leiding van Frank Doornbos heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot een betrouwbare en praktijkgerichte partner voor de inname van oud ijzer, metalen en loodaccu's. Met een sterke focus op onder andere loodaccu's en aluminium zorgt Do-Metals ervoor dat waardevolle grondstoffen hun weg vinden naar smelterijen binnen en buiten Europa.
Wij zijn verheugd deze twee ondernemingen te mogen verwelkomen als lid van de MRF en kijken uit naar een succesvolle samenwerking.